‘Camdaki Kız’da Nalan şimdi ne yapacak? ‘Baba bak Nalan abla geri geldi!’

Selin Ceylan / Milliyetcomtr – Geçen hafta Hayri’nin Türkan’ı Nalan’la konuşturmaya getirmesiyle heyecanı doruklarında bırakan ‘Camdaki Kız’ aynı heyecanla yeni bölüme devam etti. Hayri’nin ısrarlarıyla Türkan Nalan’a ‘Ben kocamdan boşanmak istemiyorum abla!’ dedi. Evde konuştuklarının tam tersini söyleyince Hayri şoke oldu. ‘Boşanacağım demedin mi? Ya deli etmesene Türkan! Ne konuştuk biz? Tamam kalk evde konuşucaz biz bir daha yüzümü zor görürsünüz!’ diye bağırdı. Nalan ‘Hayri çık dışarı! Benim evimde kimseyi tehdit edemezsin!’ dedi ve Hayri’yi dışarı attı.

Türkan ve kızları korkudan birbirine sarıldı. Nalan onları yatıştırmak için ‘Benden size zarar gelmez.’ dedi. Mercan dayanamayıp ‘Sen babamı alıp gitmeyecek misin?’ dedi. Nalan çok zor konuşarak ‘Hayır. Babanız sizinle eve geri dönecek. Sen de boşanmayacaksın Türkan. Yuvanız yıkılmayacak.’ dedi.

Nalan çocuklara bir şeyler hazırlarken mutfakta Türkan yanına geldi. Rahatsızlık verdikleri için özür diledi. Nalan Türkan’ın bu tavrından sonra mahçup oldu. ‘ Asıl ben özür dilerim Türkan. Çok çok özür dilerim. Ben Hayri’nin ne evli olduğunu ne de çocukları olduğunu biliyordum. Eğer ki bilseydim size bunları yaşatmazdım.’ dedi. Türkan nasıl evlendiklerini söyledi. Hayri tekrar kapıya dayandı Türkan’ı almak istedi ama Nalan izin vermedi. Kahve içip biraz daha sohbet ettiler.

1/10

2/10

3/10

4/10

5/10

6/10

7/10

8/10

9/10

10/10

Hayri en son geldiğinde Nalan kapıya çıkıp yaptığı bencillik yüzünden ve insanları soktuğu bu durum yüzünden kızdı. Bu son görüşmeleri olduğunu ve artık ailesiyle birlikte olması gerektiğini söyledi. Türkan’ı da çağırıp onları yolcu etti. Türkan’la Hayri’den sonra Billur geldi ve eve Hayri’nin eve geldiğini anladı. Nalan’ın ne kadar üzerine gitse de Nalan hiçbir şey söylemeyip her şeyi geçiştirdi.

Eve döndüklerinde Hayri Türkan’a esip gürledi. ‘Eğer Nalan beni terk ederse ne kızlar ne de sen benim yüzümü göremezsiniz!’ diye tehdit etti. Bunun üzerine Türkan ne yapacağını şaşırdı.

Nalan yalnız başına bankta oturdu, açtı müziğini Hayri’yle olan anıları gözünün önünden geçti. Tam o sırada oturduğu banka Hayri geldi. Nalan’ın ona verdiği oyuncağı teslim etti. Nalan tüm bu olanları yaşadıkları sorguladı. Hayri ‘Eğer hayatımda sen olursan ben her şeyi idare edebilirim. Türkan’ın kızların yanında da olurum.’ dedi. Sonrasında kendisini acındırmaya başlayınca Nalan ‘Sen kendini benimle nasıl kıyaslarsın?’ diyerek daha fazla konuşmak istemedi.

Hayri, eşyalarını topladı evi terketti. Türkan büyük pişmanlıkla Nalan’ı aradı ‘Ne olur Hayri’ye geri dön. Sen dön ki bizi terk etmesin, nefret etmesin bizden. Hatta akşam bize gel Hayri de gelir size yemek hazırlarım.’ dedi. Nalan duydukları için şok oldu nazikçe rededderek ‘Türkan ben böyle bir şeyi kabul edemem, çok üzgünüm ama yapamam.’ dedi ve telefonu kapattı. Türkan bir ümitle gelir diye yemek hazırlamaya başladı.

Arkadaşıyla mesaiden önce dertleşti. Arkadaşı kendine gelmesini hayatına devam etmesini sahip olduklarına şükretmesini söyledi. Hayri ‘Nalan hayatımdı benim. O gitti hayatım bitti. Bundan sonra Türkan’la da olmaz o kadar şey duydu içimiz boşaldı artık.’ dedi.

Nalan eve döndüğünde evin yeni haline bayıldı. Ama Türkan’ın aramasından sonra daha kendine gelememişti. Elini yüzünü yıkamaya gittiğinde aynada kendi kendine konuştu. ‘Hayri olmadan da yaşarsın, yalnız da yaşarsın. Daha fazla aptallık etme yeter.’ dedi. Odasına geçtiğinde Billur’la dertleşti. Hayri’yi hayatına sokmaması gerektiğini anlattı. Ama ‘Oldu.’ dedi. ‘Ben annemin katiliyim!’ dedi. Hayatının gerçeklerini Billur’a anlattı. Meselenin Hayri olmadığını kaderinin, hayata geliş amacının bu olduğunu anlattı. ‘Benim için endişelenme, vermem gereken kararı çok iyi biliyorum. Ben küremin içine geri dönücem ve burada yaşayacağım.’ dedi.

Sedat’la Cavit konağa geldiklerinde mutfakta olan Gülcihan’a seslendi. Gülcihan da ‘Geldi benimki gideyim de bir bakayım şunlara.’ demesiyle ayağa kaldığı gibi yere yığıldı. Apar topar hastaneye kaldılar. Kan değerleri anormal bir şekilde düştüğü için hastanede kalmasına karar verdiler. Hayri’nin kızı Zeynep Nalan’ı aradı. Kapıda olan Muzo Billur’u da alıp peşine düştüler. Nalan’ın Hayri’nin evine gittiğini gördüklerinde şoke oldu. Nalan sofraya oturdu, çocuklarla yemek yemeye başladı. Türkan ve Nalan sofrada onları bekliyordu. Hayri karşında böyle bir manzarayı görünce neye uğradığını şaşırdı. Mercan ‘Bak baba Nalan abla geri geldi!’ dedi.

Camdaki Kız 75. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Hayri Nalan’ı zor durumda bırakıyor!

https://www.kanald.com.tr/camdaki-kiz/fragmanlar/camdaki-kiz-75-bolum-fragmani

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*