Hayvanların burçları var mı? Evinizdeki dostunuzun burcu ne olabilir? Burçlar hayvanları nasıl etkiliyor?

İnsanlar gibi hayvanların da burçları vardır. Ne kadar tuhaf gelse de onlar da astrolojik hareketlerden etkilenir. Kimi zaman anlam veremeseniz de hayvanınızın agresif ya da duygusal yanları burçlarından kaynaklı gerçekleşiyor olabilir. Doğum tarihlerinin ne olduğunu bildiğiniz hayvanların ve patili dostlarınızın burcunu da kolayca bulabilirsiniz. Peki sizin kediniz, köpeğiniz ya da balığınız hangi burç? Belki de doğada bir hayvanın doğumuna denk geldiniz. Peki ya bu hayvanın burcu ne olabilir diye merak ettiniz mi? Hayvanlarınızın burcu onları nasıl etkiliyor?

Koç (21 Mart-20 Nisan)

Koç burcu olan hayvanlar, çok enerjik ve hareketlidirler. Kimi zaman sinirli olan bu hayvanları, disiplin etmek zordur. Özgürlüklerine düşkün olduklarını söylemeliyiz. Tek olmayı, yalnız başına koşturmayı severler.

Kavgacı olabilen bu hayvanlar, sinirlendiklerinde sahiplerini de ısırabilirler. Ayrıca baş bölgelerini de sinirlenince kullanırlar. Evde bakılıyorlarsa kendilerinden başka bir hayvan istemezler.

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs)

Şefkatli, uysal ve tembel olan Boğa burcu hayvanları, sevgi yumağı gibi dolanırlar. Uyuşuk olan bu hayvanlar, yemek yemeyi de çok severler.

Evde olmayı çok seven Boğa burcu hayvanları, kolay ve rahat hayvanlar oldukların için kolay bakılırlar.

İkizler (22 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcu olan hayvanlar, ilgi delisidir. Çok konuşkan ve oyunbaz olan İkizler hayvanları, sevimli sevimli dolaşırlar. Mamalarını yemeleri biraz zor olabilir.

Sabırsız olan bu hayvanlar, her istedikleri hemen olsun isterler. Ama sevimli halleri onlara kızmaya engel olur.

Yengeç (22 Haziran-23 Temmuz)

Dışarıda olmaktansa evde kalmayı çok seven Yengeç burcu hayvanlar, inişli çıkışlı hallere sahiptir. Çok hassas olan bu burçlar, üzgün bir surata sahip olabilir.

Sevgi dolu yürekleriyle çok tatlı olduklarını söylemeliyiz. Ayrıca gösterdikleri sevginin aynısını karşısındakinden de beklerler. Tembel tembel takılan bu hayvanlar, evde olmayı da çok sever.

Aslan (24 Temmuz-23 Ağustos)

Oldukça cesur olan Aslan burcu hayvanları, lider gibi takılırlar. Sevmenin ötesinde şımartılmak isteyen bu hayvanlar, hareketli yapılarıyla kimi zaman yorabilir. İlgiyi üzerine çekmek için üzgün bir surat takınmaları da muhtemeldir.

Başak (24 Ağustos- 23 Eylül)

Çok çalışkan olan Başak burcu hayvanları, istedikleri şıp diye yerine getirirler. İnsanlarda olduğu gibi hayvanlarda da Başak burçları titizdir. Ayrıca bu hayvanlar çok zekidir ve bu özellikleri onları daha havalı yapar. Kendilerine kurdukları dünyadan başkasını takmazlar.

Terazi (24 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcu hayvanları, sevecen ve arkadaş canlısıdır. Tek başına kalmayı sevmedikleri için evde bir arkadaşlarının olmasını isterler. Tüyleri genelde parlak ve yumuşak olan Terazi hayvanları, bazen de ılımlı bir ruh halinde takılırlar ve samimiyeti çok da sevmezler.

Akrep (24 Ekim-22 Kasım)

Sakin bir yapıya sahip olan Akrep burçları, çok özgür ruhludur. İnatçı olan bu hayvanlar, sizi zaman zaman canınızdan bezdirir.

Öğrenme konusunda çok iyi olan Akrep hayvanları, başka hayvanlarla anlaşmakta zorlanabilirler. Kalpleri çabuk kırılır ve kırıldıklarında da belli ederler.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)

Çok gürültücü olan Yay hayvanları, yaramaz oldukları kadar uysaldır da. Maceraya atılmayı seven Yay burcu hayvanları, bu yüzden de gezmeyi çok severler. Çok aktif de olan Yay hayvanları, sevdiklerine çok düşkündür ve onlara sokulmadan duramazlar.

Sakarlıklarıyla meşhur olan bu hayvanlara evinizde bakıyorsanız bir şeyleri kırmamaları için dikkat etmelisiniz.

Oğlak (22 Aralık-19 Ocak)

Bir şeyleri sahiplenmekte üstüne olmayan Oğlak hayvanları, paylaşımcı değildir. Ciddi ve soğuk görüntülerinin yanı sıra asosyal olan Oğlak burcu hayvanları, hem çalışkan hem de çok zeki hayvanlardır. Yakınlarınızda bu hayvanlar varsa çok şanslı olduğunuzu söylemeliyiz.

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Dengesiz olan Kova burcu hayvanları, hareketli yapılarıyla dikkat çeker. Korkmaları için karanlığın bastırması yeterlidir.

Çok anlayışlı olan bu hayvanlar, kablo kemirmeyi ve bir şeyleri kurcalamayı çok sever.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Balık burcu hayvanları, çok şirin ve sevgi dolu bir yüreğe sahiptir. Sezgisel güçleri kuvvetli olan bu hayvanlar, sahipleriyle sarmaş dolaş takılmayı da çok severler.

Balık burcu oldukları için olsa gerek suyu çok severler. Sessiz ve sakin bir hayvanınız varsa muhtemelen Balık burcuna mensuptur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*