Kılıçdaroğlu’nun mutfak şovu bitti: Milyonluk tatile gitti

14 ve 28 Mayıs seçimleri öncesi evinin ‘mütevazı’ mutfağından yayınlar yapıp ‘halktan biri’ olduğu imajını vermeye çalışan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yayınlarının algı çalışmasından ibaret olduğu bir kez daha ortaya çıktı. Kılıçdaroğlu ve ailesi, bayram tatilini Belek’te, geceliği 316 bin lira olan 1500 metrekarelik VIP konsept villada geçirdi. Bayram tatilinin başlamasıyla 24 Haziran Cumartesi günü, eşi, kızı ve torunlarıyla birlikte, Taşlıburun mevkiinde yer alan otele gelen Kılıçdaroğlu, otelin en lüks villası olan ve VIP hizmet verilen Villa Leo’ya yerleşti.

KRAL ODASI DA VAR

Sabah’ın haberine göre; 1500 metrekare alan üzerine kurulu 2 katlı Villa Leo’nun kendisine ait özel bahçesi ve sıcak su havuzu bulunurken villanın giriş katında oturma odası, sinema odası, bar ve hobi odası, birinci katında çift ve tek kişilik yatak odaları, kral odasında ise jakuzili yatak odası ve çalışma odası bulunuyor.

TÜRKİYE’NİN EN GÖRKEMLİ VİLLASI

Kılıçdaroğlu’nun tatil yaptığı 120 bin metrekare alana kurulu otel, Türkiye’nin en lüks tatil otellerinden biri. 600 odası bulunan otelde, Twin, Presidental, King ve Leo adları verilmiş özel villalar da yer alıyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nun kaldığı Villa Leo ise en büyüğü ve en görkemlisi.

GÜNLÜĞÜ 316 BİN TL

Villa Leo, giriş, birinci kat ve ikinci kattan oluşuyor. Lüks villada ayrıca kişiye özel sauna, hamam, buhar banyosu, masaj odaları ve fitness odası yer alıyor. Villada 18 kişi kalabiliyor. Her villanın gecelik ücreti, erken rezervasyonda bile 100 ile 200 bin lira arasında değişiyor. Kılıçdaroğlu’nun kaldığı villanın iki kişi için bir haftalık konaklama bedeli 2 milyon 216 bin TL. Günlüğü ise 316 bin TL’ye geliyor.

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir