Safiye Soyman oğlu Harun’un son halini paylaştı

Safiye Soyman, Türkiye’nin önde gelen ses sanatçılarından biri ve hayat hikayesi adeta filmleri aratmayacak kadar ilginç. Sanatçının kızı Ümran Akaröz genellikle medyanın dikkatini çekmese de, oğlu Harun ise hayranları tarafından daha iyi tanınıyor. Safiye Soyman, 62 yaşında bir Türk Sanat Müziği sanatçısı ve oğlu Harun, 24 yıldır Multipl Skleroz (MS) hastalığıyla mücadele ediyor.

Son zamanlarda, Safiye Soyman sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında merak edilen oğlu Harun’un son halini paylaştı. Sanatçı, Harun’un sağlığı hakkında endişelenen ve sorular soran herkese teşekkür etti ve onları sevgiyle kucakladığını belirtti.

Safiye Soyman, “Haruncuğum, oğlumu çok merak edenler var, soranlar var sağlık durumu hakkında. Hepinizden Allah razı olsun. Ben de onu sağlığı için yazın sıcaktan 4 aylığına köydeki yayla evinde, oksijeni bol, havası serin bir yerde evinden ve bahçeden sizlere göstermek, paylaşmak istedim. Hepinize sevgiler, soranlara sağ olsunlar, var olsunlar. Hepinizi öpüyoruz” ifadelerini kullandı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir