Sevilen oyun dizi oluyor!

Blizzard, yıllar boyunca oldukçe beğenilen Overwatch temalı kısa filmler yayınladı. Ustaca işlenmiş olan bu kısa filmler hikayenin arka planını çizmeye yardımcı olsa da, Blizzard şimdiye kadar gittikçe genişleyen bu evreni düzgün bir şekilde bir araya getirmedi. Son yapılan açıklamalar ise Overwatch oyuncularını heyecanlandıracak gibi görünüyor.

Blizzard, 3 bölümlük bir animasyon hazırlıyor

Blizzard yaptığı açıklama ile ağustos ayında başlayacak olan Overwatch 2’nin altıncı sezonundan başlayarak, hikayeyi çok daha iyi anlatan animasyon dizilerin sözünü verdi. Overwatch’un altıncı sezonu gelmeden ise animasyonun ilk bölümü ile karşılaşacağız.

Overwatch temalı üç bölümlük mini dizinin adı Genesis ve ilk bölümü 6 Temmuz tarihinde yayınlanacak. Şirket tarafından yayınlanan fragman, robotlara karşı küresel bir savaşın ortasında kurulan Overwatch görev gücünün ilk günlerine odaklanacağını gösteriyor.

Paylaşılan kısa videoda, Omnic Krizi başlamadan önce uyum içinde yaşayan insan ve robotların bizlere gösteriyor. Fragmanda oyunda yer alan Reinhardt, Torbjörn ve Ana’nın yanı sıra bir yapay zeka araştırmacısı ve Overwatch organizasyonunun kurucu üyesi olan Mina Liao yer alıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*